O aplikaci mapy

Jste tu správně - vše na jednom místě!


Zadání celé reklamní kampaně je u nás velice jednoduché, díky naší aplikaci pro výběr a naplánování reklamní kampaně přímo dle Vašich požadavků na jednom místě. Na naší mapě jste schopni přímo od stolu a na jednom místě vybrat přesně ty reklamní plochy co Vás zajímají a ihned je dokážete u nás poptat. Na základě Vaší poptávky, Vám zpracujeme kompletní nezávaznou cenovou nabídku i s přehledem dostupnosti jednotlivých reklamních ploch a možností.


Na jednom místě u nás najdete kompletní pokrytí veškerých reklamních ploch dostupných po celé České republice, vše od výroby reklamy po pronájmy ploch a nákup médií

Pokud by jste náhodou nenašli přesně to co hledáte, nezoufejte, pošlete nám specifikaci a podíváme se na možnosti z naší interní databáze. Nové reklamní plochy průběžně doplňujeme a aktualizujeme.

Úzce spolupracujeme s našimi dodavateli. Veškerý výběr reklamních ploch najdete u nás na jednom místě, tím Vám ušetříme jak drahocenný čas, nervy i rozpočet, který tak můžete využít třeba na větší kampaň. Navíc tím bude Vaše reklamní kampaň efektivnější. Spolupracujeme jak s reklamními agenturami, tak přímými klienty, ať už jsou malí nebo velcí.


Venkovní reklama je efektivní, dostupná a nelze vypnout! 


Rádi Vám s tím pomůžeme :)Provozovatelem webu a aplikace je společnost Areklama s.r.o.