.

Jste tu správně - vše na jednom místě!

Pronajímáme a poskytujeme veškeré dostupné reklamní plochy po celé České republice a realizujeme reklamní kampaně na míru dle našich dlouholetých zkušeností již od roku 2005.

Na jednom místě u nás najdete kompletní pokrytí veškerých dostupných reklamních ploch dostupných po celé České republice, zrealizujeme vše od výroby reklamy po pronájmy ploch a nákup médií

Na naší mapě reklamních ploch najdete rozsáhlý a kompletní přehled dostupných nosičů. Pokud by jste náhodou nenašli přesně to co hledáte, nezoufejte, pošlete nám specifikaci a podíváme se na dostupnost a možnosti z naší interní databáze.

Úzce spolupracujeme s našimi dodavateli a tak se již při spolupráci s námi nemusíte o nic starat. Veškerý výběr reklamních ploch najdete u nás na jednom místě, tím Vám ušetříme jak drahocenný čas, nervy i rozpočet, který tak můžete využít třeba na větší kampaň. Navíc tím bude Vaše reklamní kampaň efektivnější. Spolupracujeme jak s reklamními agenturami, tak přímými klienty, ať už jsou malí nebo velcí.


Potřebujete billboard u silnice, mega plochu na domě uprostřed města, navigaci přímo na pobočku nebo máte raději pojízdnou reklamu třeba na tramvajích? 


Venkovní reklama je efektivní, dostupná a nelze vypnout! 


Rádi Vám s tím pomůžeme :)