.

Dodáváme kvalitní reklamní plachty (bannery), síťoviny (mesh), vlajky, satén a další. Při výrobě velkoplošného tisku nám záleží na celkové kvalitě provedení.

Bannery a další typy reklamních plachet se nejčastěji využívají k zavěšení na budovu, lešení nebo část fasády, dají se umístit na billboardy a další plochy.

U námi dodávaných reklamních plachet jsou samozřejmostí zesílené a zavařené okraje a očka pro upevnění. To vše v jakýchkoli rozměrech a za velmi příznivé ceny. Krátké a spolehlivé dodací termíny jsou běžnou součástí našich služeb. 

Reklamní plachty tiskneme až do šíře 5 m v jednom kuse! Tím je zaručena vysoká pevnost a minimum svárů na velkých reklamních plachtách. Velikost reklamních plachet není omezena a záleží na Vašich požadavcích. Zakázky dodáváme přímo na místo určení.

.

Účinek billboardů a dalších typů standardizovaných formátů venkovní reklamy je často otázkou celkového množství reklamních nosičů a hustoty výlepu plakátů v dané lokalitě.

Jsme schopni na zakázku v krátké době vytisknout jak malý počet billboardů,  jeden kus a nebo desítky a stovky kusů.

Pro krátkodobý výlep se k výrobě billboardů používá nejčastěji papír. V případě, že jde o dlouhodobou záležitost, se využívá PVC samolepicí fólie. Objednáte-li si u nás výrobu a dodání například na různá místa nebo pobočky, tak všechny zakázky vyexpedujeme podle zadané adresy přímo na místo určení a dle požadovaného grafického řešení.

.

Využijte našich služeb v oblasti tisku a výroby reklamních samolepek. Jde o formu reklamy, kterou snadno a rychle umístíte kdekoli potřebujete.

Nabízíme výroby reklamních samolepek všech možných velikostí, tvarů a barev. Reklamní samolepky mohou být zhotoveny formou řezané grafiky, digitálního tisku a UV tisku nebo kombinací těchto technologií. Jsme schopni tisknout pomocí UV technologie přímo - například na desky, dibond atd.. Díky tomu odpadne starost s lepením samolepek na vybraný podklad. Tisk je velmi kvalitní, mechanicky odolný a stálý.

Rádi Vám polepíme reklamní panely, výrobní haly, výlohy, okna, podlahy...

.

Chcete-li svou značku prezentovat i na cestách tak, aby byla pro všechny neustále viditelná, provádíme profesionální reklamní polepy vozidel. Volba rozměrů a umístění reklamy na auto či jiný dopravní prostředek bude čistě na Vás.

Polepit můžeme osobní auta, dodávky, kamiony, vozíky, stavební stroje a jiné.

Díky vaší reklamě na vašich vozech budete svou značku či firmu prezentovat čtyřiadvacet hodin denně, přesně tam kde se budete nacházet. Realizace výlepu reklamy probíhá pomocí kvalitních folií určených přímo na polepování dopravních prostředků s dlouholetou trvanlivostí.

Dodáváme také reklamní plachty pro kamiony a nejrůznější návěsy. Vše na míru danému vozu.

.

Naše práce začíná celkovým návrhem řešení reklamní kampaně. Kompletně zajišťujeme výrobu a instalaci reklamy na vybrané reklamní plochy dle požadavku klienta.

Díky našemu profesionálnímu montážnímu týmu provádíme kompletní reklamní servis. V nabídce našich služeb tak najdete výlepy billboardů, montáže reklamních plachet, lepení samolepek, montáže konstrukcí a různé výškové práce.

Instalační práce provádíme s pomocí montážních plošin nejrůznějších typů a velikostí nebo z lana pomocí horolezecké techniky. Speciální instalace jsme schopni realizovat i ve výškách 100 a více metrů nad zemí :) 

V naší zámečnické dílně jsme schopni vyrobit nejrůznější konstrukce a ostatní prvky dle zadání.